Dejte svojí společnosti elektrickou budoucnost!

Řešení nabíjení pro společnosti

Zpřístupnění elektrické budoucnosti pro Vaše pracoviště

S rostoucím počtem elektrických vozidel v dopravě se zvýšila poptávka po infrastruktuře na nabíjení. Jako podnikatel můžete rozšířit svoji společnost tak, že svým zaměstnancům i návštěvníkům nabídnete služby elektrického dobíjení. Zde je důvod:

Podpořte elektrickou mobilitu

Instalací nabíjecích stanic ve Vaší společnosti vybízíte své zaměstnance, aby přešli na elektrické vozidlo a přijali ekologičtější přístup k dopravě. Schopnost dobít vozidlo v pracovní době pomáhá zvýšit infrastrukturu elektrické mobility.

Přilákejte nové zákazníky

Nabíjecí místa ve Vaší společnosti podpoří zvyšování elektrické mobility a rozvoj udržitelné infrastruktury. Tímto způsobem Vaše firma přiláká nové zákazníky, kteří tuto věc podporují.

Udržitelná identita

Poskytování elektrických nabíjecích míst pro Vaše zaměstnance, stejně tak i pro externí uživatele, zdůrazňuje Váš závazek budovat udržitelnou budoucnost. Díky inteligentním řešením nabíjení, které poskytuje společnost TSG, můžete monitorovat spotřebu každého vozidla, abyste se ujistili, že všechna energie je sledovaná a následně fakturovaná.

You are using an outdated browser . Please upgrade your browser to improve your experience.

To upgrade your browser we refer you to:

browsehappy.com Close