Řešení pro Vaši elektrickou flotilu

Zůstat v pohybu!

Řešení pro spediční firmy / autobusové depa / auto půjčovny / taxislužby

Přeměna Vaší flotily tradičních palivových vozidel na elektrická vozidla zvedne image Vaší společnosti . Tato strategie v souladu s evropským politickým závazkem zaměřeným na omezení používání tradičních paliv v městských oblastech má udržitelné náklady, pokud jde o náklady na správu (TCO).
TSG spolupracuje s více jak 10 000 společnostmi s pobočkami v 29 různých státech. Tato zkušenost nám umožňuje podpořit Vás v postupném přechodu z tradičních paliv na elektrické a hybridní řešení.

Autobusová depa

Používání elektrických autobusů zaručuje snížení hluku a emisí, představuje řešení na zlepšení veřejné a městské dopravy. TSG analyzuje síť pohybů, tras a denních vzdáleností Vaší flotily vozidel, aby navrhli personalizovaný projekt, který zaručí postupnou a optimální konverzi z tradičních paliv na elektřinu.

Spediční firmy

TSG Charge s Vámi spolupracuje na návrhu ideálního řešení, které umožní Vaší nové flotile elektrických dodávek pohybovat se s potřebnou samostatností. Vyvíjíme inteligentní řešení pro dynamické řízení nabíjení založené na dostupném výkonu a pro přípravu systému budoucího růstu Vašeho vozového parku.

Auto půjčovny

Elektrický park pronajímaných vozidel vyžaduje použití nejmodernějších řešení na řízení rychlého a velmi rychlého doplňování paliv do vozidel.
Systém musí splňovat potřebu rychle dobít přijíždějící elektrický automobil, aby byl k dispozici pro další nové použití.

Taxi služby

Vozový park elektrických vozidel zlepší cestovatelské zkušenosti. Hladší, tišší a technologický způsob jízdy přinese spokojenost zákazníků.
Služba TSG Charge s Vámi analyzuje časové úseky a technické požadavky Vaší flotily a nabídne Vám konkrétní řešení zpoplatnění, které zajistí, že Vaše taxíky jsou vždy k dispozici.

You are using an outdated browser . Please upgrade your browser to improve your experience.

To upgrade your browser we refer you to:

browsehappy.com Close